Red Dead Redemption 2

Amerika, 1899.

Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçak kanun kaçaklarıdır. Federal ajanlar ve ulusun en iyi ödül avcıları peşlerindeyken, çete hayatta kalmak için Amerika'nın engebeli kalbinde yol almak, soymak, çalmak ve savaşmak zorundadır. Derinleşen iç bölünmeler çeteyi parçalamakla tehdit ederken, Arthur kendi idealleri ile onu yetiştiren çeteye sadakat arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Artık ek Öykü Modu içeriği ve tam özellikli bir Fotoğraf Modu içeren Red Dead Redemption 2, oyuncuların sınırda kendi benzersiz yollarını çizmek için bir dizi rol üstlendikleri, Red Dead Online'ın paylaşılan yaşam dünyasına ücretsiz erişim de içeriyor. Ödül Avcısı olarak aranan suçluların izini sürüyorlar, Tüccar olarak bir iş kuruyorlar, Koleksiyoncu olarak egzotik hazineleri ortaya çıkarıyorlar veya Moonshiner olarak bir yeraltı içki fabrikasını işletiyorlar ve çok daha fazlası.

Red Dead Redemption 2 PC sürümünün daha da derin ve gerçekçi bir deneyim sunan yeni grafik ve teknik geliştirmeleri bu muazzam açık dünyanın her köşesine ve her ayrıntısına canlılık kazandırmak için PC platformunun sağladığı teknik olanakları sonuna kadar kullanıyor. Bu teknik geliştirmeler arasında, gündüz ve gece ışık/gölge ve derinliğini arttıracak şekilde iyileştirilen genel ve ortam aydınlatması, tüm mesafelerde gelişmiş yansıma ve daha yüksek çözünürlüklü gölgelendirme, bitki ve hayvanlara daha yoğun bir gerçekçilik kazandıran mozaik ağaç dokuları ve gelişmiş ot ve hayvan kürkü dokuları bulunuyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 - Service Pack 1 (6.1.7601)
İşlemci: Intel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 150 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Direct X Compatible

Red Dead Redemption 2 İndirme Linkleri

Kaynak: Link:
Google Drive Bağlantıya Git
Turbobit Bağlantıya Git
Cloud Mail.ru Bağlantıya Git
Torrent Bağlantıya Git

Etiketler

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.